• تماس با ما
  • ۰۲۱-۸۶۰۳۷۸۸۵
۰
سبد خرید من ۰ تومان

هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

• دارای 24 پورت 10/100Mbps • دارای یک اسلات قابل گسترش (Expansion Slot) برای اضافه کردن 2 عدد پورت فیبر 100Mbps به صورت اختیاری • قابلیت پشتیبانی کامل/نیمه Duplex برای هر پورت • قابلیت یادگیری پیکربندی شبکه به صورت خودکار • کنترل جریان در حالت Full Duplex برای حفاظت در برابر از دست دادن داده‌ها • فشار مخالف در حالت Half Duplex • MDI/MDIX برای هر پورت به صورت خودکار • بافر RAM اختصاص داده شده برای هر پورت

ابعاد

441 × 207 × 44 میلی‌متر

نوع سوییچ

10/100Mbp/s

تعداد پورت‌ها

24 عدد

نوع پورت‌ها

RJ-45
به صورت اختیاری

قابلیت پشتیبانی کامل/نیمه Duplex برای هر پورت

قابلیت یادگیری پیکربندی شبکه به صورت خودکار

کنترل جریان در حالت Full Duplex برای حفاظت در برابر از دست دادن داده‌ها

فشار مخالف در حالت Half Duplex


استانداردها :


IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet

IEEE 802.3u 100BASE-FX Fast Ethernet

ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation

IEEE 802.3x Flow Control

پروتکل

CSMA/CD

میزان انتقال داده

(10Mbps (Half Duplex

(20Mbps (Full Duplex

Fast Ethernet:

(100Mbps (Half Duplex

(200Mbps (Full Duplex

کابل‌های شبکه

10BASE-T:

(2-pair UTP Cat. 3, 4, 5 (100m

(EIA/TIA-568 100-ohm STP (100m

100BASE-TX:

(2-pair UTP Cat. 5 (100 m

(EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m

100BASE-FX:

Multi-mode (62.5/125 um or 50/125 um fiber cabling with SC connector)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دی لینک سوییچ 24 پورت DES-1024R +”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پنج =

#