تخفیف‌ها و قیمت جشنواره‌ها در قیمت فروش در نظر گرفته نمی‌شود
توجه : برای فیلتر کردن نمایش ها در نمودار بر روی عنوان هریک کلیک کنید .

مبدل فیبر گیگابیتی تی پی لینک MC210CS

1,358,000 تومان

موجود در انبار

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
برچسب:
سایر مشخصات
برند

تی پی لینک

ابعاد

27x73x94.5 میلی‌متر

وزن

100 گرم

سایر مشخصات

IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLS
BASIC FUNCTION:
Full Duplex Flow Control – IEEE 802.3x
Extends fiber distance up to 15km
PORTS:
1x 1000M SC port
1x 1000M RJ45 port -Auto MDI/MDIX
Single-mode Fiber : NETWORK MEDIA 1000BASE-FX
NETWORK MEDIA 1000BASE-T:
UTP category 5, 5e cable – maximum 100m
EIA/TIA-568 100Ω STP – maximum 100m
PWR, LINK, RX : LED INDICATOR
تامین نیروی برق: External Power Adapter
ENVIRONMENT:
℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104
℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
MC210CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 1000BASE-LX/LH fiber به 1000Base-T copper media و یا برعکس، طراحی شده است.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبدل فیبر گیگابیتی تی پی لینک MC210CS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید